Kallesten Revisjon og Regnskap as
MENY_blue
Mobilmeny
Kallesten Revisjon og Regnskap as
MENY_blue
Mobilmeny

Våre medarbeidere

Stavanger
kle 8966-478

Herbjørn Vestvik

Daglig leder - statsautorisert revisor - autorisert regnskapsfører

M: 91 54 78 32
hvestvik@kallesten.no
kle 9029-478

Anita Aardalsbakke

Autorisert regnskapsfører

M: 47 50 07 51
anita@kallesten.no
kle 9083-478kenneth

Kenneth Kallesten

Statsautorisert revisor - autorisert regnskapsfører - rådgiver

M: 91 54 78 33
kenneth@kallesten.no
kle 9154-478

Bjørn Gausland

Avdelingsleder regnskap - autorisert regnskapsfører - rådgiver

M: 98 22 27 74
bg@kallesten.no
kle 9122-478

Odd Terje Sirekrok

Revisormedarbeider – autorisert regnskapsfører

M: 99 70 97 11
ots@kallesten.no
kle 9066-478

May Grethe Owe

Autorisert regnskapsfører – Statsautorisert revisor – Oppdragsansvarlig regnskap

M: 95 01 36 30
may@kallesten.no
trond fosse

Trond Fosse

Statsautorisert revisor – autorisert regnskapsfører

M: 99 71 23 37
trond@kallesten.no
kle 8983-478

Merete Selseng Dalsbø

Autorisert regnskapsfører – Statsautorisert revisor

M: 91 30 42 58
merete@kallesten.no
kle 9019-478

Anne Leikvoll Vignes

Regnskapsfører

M: 47 51 00 00
anne@kallesten.no
kle 9044-478

Vivian Behne Eie

kle 9052-478

Unni Kallesten

Regnskapsfører

M: 95 23 41 22
unni@kallesten.no
kle 9075-478

Torunn Irene Økland

kle 9002-478

Lisa Fong

Regnskapsfører

M: 98 61 50 82
lf@kallesten.no
kle 9092-478

Annette Risa

Statsautorisert revisor – autorisert regnskapsfører

M: 94 87 75 49
ar@kallesten.no
kle 9114-478

Marit Siqveland

Autorisert regnskapsfører

M: 98 62 18 13
marit@kallesten.no
lindav2

Linda Laland Tvedt

Resepsjon – sentralbord

M: 41 68 63 34
llt@kallesten.no
kle 9083-478nov

Ingunn Karin Hetta

Statsautorisert revisor - autorisert regnskapsfører

M: 99 29 12 89
ingunn@kallesten.no
20220602 131758

Lena Lilledal

Regnskapsfører

M: 98 03 67 56
lena@kallesten.no

Karmøy

jonny pedersenv2

Jonny Pedersen

Statsautorisert revisor - Autorisert regnskapsfører – avdeling Karmøy

M: 90 70 91 23
jonny.pedersen@kallesten.no
reidun 2021v2

Reidun Medhaug

Statsautorisert revisor - Autorisert regnskapsfører

M: 97 64 79 38
rm@kallesten.no
kle 9083-478nov2

Andreas Høiby Årvold