Våre medarbeidere

kle 8966-478

Herbjørn Vestvik

Daglig leder - registrert revisor - autorisert regnskapsfører

T: 51 71 90 07
M: 91 54 78 32
hvestvik@kallesten.no
kle 9029-478

Anita Aardalsbakke

Autorisert regnskapsfører - Oppdragsansvarlig regnskap

T: 51 71 90 03
M: 47 50 07 51
anita@kallesten.no
kle 9083-478

Kenneth Kallesten

Registrert revisor - autorisert regnskapsfører - rådgiver

T: 51 71 90 19
M: 91 54 78 33
kenneth@kallesten.no
kle 9154-478

Bjørn Gausland

Avdelingsleder regnskap - autorisert regnskapsfører - rådgiver

T: 51 71 90 09
M: 98 22 27 74
bg@kallesten.no
kle 9122-478

Odd Terje Sirekrok

Revisormedarbeider – autorisert regnskapsfører

T: 51 71 90 18
M: 99 70 97 11
ots@kallesten.no
kle 9066-478

May Grethe Owe

Aut. regnskapsfører – Reg. revisor – Oppdr.ansv. regnskap

T: 51 71 89 66
M: 95 01 36 30
may@kallesten.no
kle 9146-478

Trond Fosse

Registrert revisor – autorisert regnskapsfører

T: 51 71 90 15
M: 99 71 23 37
trond@kallesten.no
kle 8983-478

Merete Selseng Dalsbø

Aut. regnskapsfører – Reg. revisor – Oppdr.ansv. regnskap

T: 51 71 90 08
M: 91 30 42 58
merete@kallesten.no
kle 9137-478

Kjetil Nygård

kle 9019-478

Anne Leikvoll Vignes

kle 9044-478

Vivian Behne Eie

kle 9052-478

Unni Kallesten

kle 9075-478

Torunn Irene Økland

kle 9002-478

Lisa Fong

kle 9092-478

Annette Risa

Registrert revisor – autorisert regnskapsfører

T: 51 71 90 02
M: 94 87 75 49
ar@kallesten.no
kle 9114-478

Marit Siqveland

Autorisert regnskapsfører

T: 51 71 89 67
M: 98 62 18 13
marit@kallesten.no
reidun

Reidun Medhaug

Reg. revisor - Aut. regnskapsfører - Oppdr.ansv. regnskap

T: 52 81 68 80
M: 97 64 79 38
rm@kallesten.no
randi

Randi Medhaug

Revisormedarbeider – avdeling Karmøy

T: 52 81 68 85
M: 95 16 61 72
randi@kallesten.no
13-stor

Linda Laland Tvedt

Resepsjon – sentralbord

T: 51 71 89 68
M: 41 68 63 34
llt@kallesten.no
img e2910

Sondre Tysse

Regnskapsfører - rådgiver

T: 51 71 90 00
M: 924 29 263
sondre@kallesten.no