Våre medarbeidere

1-stor

Herbjørn Vestvik

Daglig leder - registrert revisor - autorisert regnskapsfører

T: 51 71 90 07
M: 91 54 78 32
hvestvik@kallesten.no
18-stor

Kenneth Kallesten

Registrert revisor - autorisert regnskapsfører - rådgiver

T: 51 71 90 19
M: 91 54 78 33
kenneth@kallesten.no
7-stor

Bjørn Gausland

Avdelingsleder regnskap - autorisert regnskapsfører - rådgiver

T: 51 71 90 09
M: 98 22 27 74
bg@kallesten.no
4-stor

Odd Terje Sirekrok

Revisormedarbeider – autorisert regnskapsfører

T: 51 71 90 18
M: 99 70 97 11
ots@kallesten.no
vivian

Vivian Behne Eie

Regnskapsfører

T: 51 71 90 13
M: 92 43 07 86
vivian@kallesten.no
6-stor

Turid Ravndal Finnby

Autorisert regnskapsfører

T: 51 71 90 01
M: 90 17 84 49
turid@kallesten.no
3-stor

May Grethe Owe

Aut. regnskapsfører – Reg. revisor – Oppdr.ansv. regnskap

T: 51 71 89 66
M: 95 01 36 30
may@kallesten.no
8-stor

Merete Selseng Dalsbø

Aut. regnskapsfører – Reg. revisor – Oppdr.ansv. regnskap

T: 51 71 90 08
M: 91 30 42 58
merete@kallesten.no
5-stor

Anne Leikvoll Vignes

Regnskapsfører

T: 51 71 90 10
M: 47 51 00 00
anne@kallesten.no
reidun

Reidun Medhaug

Reg. revisor - Aut. regnskapsfører - Oppdr.ansv. regnskap

T: 52 81 68 80
M: 97 64 79 38
rm@kallesten.no
2-stor

Unni Kallesten

Regnskapsfører

T: 51 71 90 12
M: 95 23 41 22
unni@kallesten.no
12-stor

Anita Aardalsbakke

Autorisert regnskapsfører - Oppdragsansvarlig regnskap

T: 51 71 90 03
M: 47 50 07 51
anita@kallesten.no
9-stor

Torunn Irene Økland

Regnskapsfører

T: 51 71 89 69
M: 47 01 12 65
torunn@kallesten.no
10-stor

Lisa Fong

Regnskapsfører

T: 51 71 90 17
M: 98 61 50 82
lf@kallesten.no
11-stor

Kjetil Nygård

Revisormedarbeider

T: 51 71 90 14
M: 98 01 68 84
kjetil@kallesten.no
randi

Randi Medhaug

Revisormedarbeider – avdeling Karmøy

T: 52 81 68 85
M: 95 16 61 72
randi@kallesten.no
17-stor

Trond Fosse

Registrert revisor – autorisert regnskapsfører

T: 51 71 90 15
M: 99 71 23 37
trond@kallesten.no
15-stor

Annette Risa

Registrert revisor – autorisert regnskapsfører

T: 51 71 90 02
M: 94 87 75 49
ar@kallesten.no
16-stor

Marit Siqveland

Autorisert regnskapsfører

T: 51 71 89 67
M: 98 62 18 13
marit@kallesten.no
13-stor

Linda Laland Tvedt

Resepsjon – sentralbord

T: 51 71 89 68
M: 41 68 63 34
llt@kallesten.no